Hizmet Sözleşmesi

www.AmericanRuyasi.com Hizmet Sözleşmesi ve Şartlar

Bu anlaşma, www.americanruyasi.com Amerika’da yaşam ve iş kurma danışmanlık servisi ve buna bağlı olarak kullanıcı şartlarını kapsar. www.americanruyasi.com tamamen özel girişim olup; kullanıcılarına, ABD’nin her sene ücretsiz olarak düzenlediği Diversity Visa Piyangosu‘na hatasız şekilde başvuru hazırlığı sunar. Amerikan göçmenlik bürosu veya başka herhangi resmi bir kurumla hiçbir bağımız yoktur. Green Card başvurusunu hatasız yapmak isteyen, veya ilgilenecek vakti olmayan ve Amerika’da şirket kurmak isteyen kişilere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu katılım şartlarını okuyup kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi onaylamadan servislerimizden faydalanmanız mümkün değildir. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmediğiniz takdirde size o ana kadar sunmuş olduğumuz servisler iptal sayılır.

Bu anlaşmadaki maddeler siz ya da herhangi bir danışan için aynı şeyleri ifade eder. Tüm kullanıcılar için aynı şartları kapsar. www.americanruyasi.com için form doldurmuş ve ödeme yapmış kullanıcı demek, tüm bu şartları kabul etmiş ve bizim sunmuş olduğumuz servislerden herhangi birini bu şartlar altında kullanmış olan kişi demektir.

Sunmuş olduğumuz servisler üçüncü şahıslar tarafından göçmenliğe hazırlık için ek belge ya da herhangi bir doküman yerine kullanılamaz. Bu tarz kullanımlardan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde www.americanruyasi.com sorumlu değildir.

www.americanruyasi.com’a ait ve halka açık olmayan herhangi bir bilginin kullanılması yasaktır. Buna ilaveten bu siteden herhangi bir materyalin www.americanruyasi.com’dan habersiz olarak ya da www.americanruyasi.com’un yazılı izni olmadan kopyalanması, dağıtılması, basılması, yüklenmesi yasaktır.

Bu anlaşma da izin verilen konular hariç herhangi bir materyalin düzenlenerek ya da doğrudan kullanımı, www.americanruyasi.com’un telif ve gizlilik haklarını ihlal etmek demektir. Bu siteye ulaşmak için kullanacağınız bilgisayar, yazılımlar ya da telefon görüşme ücretleri tamamen size aittir.

www.americanruyasi.com’a yapılan tüm ödemelerin sizin tarafınızdan www.americanruyasi.com’un size bildirdiği ödeme şekli ile yapılması gerekir. Yapılan tüm ödemeler danışmanlık verilen zamana karşılık olup hiç bir koşulda iade edilmez.

Danışmanlık ücretleri sitemizde mevcuttur. Ücretlendirmelerde zaman zaman değişikliğe gidilebilir.

İşletme

www.americanruyasi.com, herhangi bir zaman servislerini herhangi bir nedenden dolayı durdurabilir veya değiştirebilir. İstenilen bilgilerde ya da ücretlerde değişiklik yapmakta serbesttir. www.americanruyasi.com başvurularınızdaki gecikmelerden sorumlu değildir.

Buna ek olarak www.americanruyasi.com katılım ve kullanım şartlarında internet sitesinde yayınlamak suretiyle istediği zaman değişiklik yapmakta serbesttir. Bu sözleşmeyi kabul etmeniz ile birlikte www.americanruyasi.com’un, sizin sağlamış olduğunuz tüm bilgileri kullanma yetkisini ve gerektiği takdirde herhangi bir ek bilgi talep etme hakkını kabul etmiş olursunuz.

Haklar

Eğer kayıt olan bir danışan vermiş olduğu bilgilerde herhangi bir eksiklik var ise americanruyası.com bunları düzeltmek ya da eksik bilgiyi tamamlamakla yükümlü değildir. Bununla birlikte, başvuru fotoğrafı ve başvuru formundaki yazım hataları danışana sorularak düzeltilmektedir.

Herhangi bir teknik arıza ya da sorunda; www.americanruyasi.com, e-mail aracılığı ile tüm ödemesini yapmış kullanıcılarına 7 iş günü içinde döner. (Resmi günler, tatiller, bayramlar hariç.)

Eğer kullanıcının iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olur ise en geç bir sonraki çekilişten en az 2 ay önce e-posta ya da telefon ile tüm değişiklikleri tarafımıza bildirmek ile yükümlüdür.

www.americanruyasi.com sizin Green Card başvurunuzu gerçekleştirmek ile yükümlüdür. Ancak, başvuru için gerekli olan tüm bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ olarak doldurulması tamamen danışanın sorumluluğundadır. Başvurularınızı inceledikten sonra herhangi bir eksik bilgi gördüğümüzde danışan ile iletişime geçerek bilgi doğrulanmaya çalışılır ama bunun garantisi verilemez.

ABD tarafından yapılan Green Card çekilişi tamamlandığında kazanan kişilere bilgi, kazandığına dair belgeler ve şirket kurulumu danışanlarına şirket kurulumu tamamlandığında bilgiler iletilir. Eğer Green Card çekilişi için resmi başvurunuz yapıldıktan sonra bilgilerinizde herhangi bir değişiklik oluştu ise, bu ancak bir dahaki çekilişte düzeltilebilecektir. Hiçbir şekilde o seneki başvurunuz değiştirilmez.

Diğer Şartlar

Bu sözleşmeye aykırı hareket eden herhangi bir danışanın sözleşmesini iptal etmek www.americanruyasi.com’un insiyatifindedir. Sözleşme iptali ile birlikte kullanıcıların tüm başvuruları da iptal edilecektir.

ABD Green Card Lottery ücretsiz bir çekiliştir. Ödemiş olduğunuz ücret sizin başvuru hazırlığınız için harcadığımız zaman ve aracılık hizmetinin karşılığıdır.

Servislerimizi kullanmadan önce bu sözleşmeyi okumanız önemle rica olunur.

Amerika Birleşik Devletletleri her yıl Green Card çekilişini Eylül – Ekim ayları arasında duyurur. O yılki çekilişe katılabilmeniz için en geç 29 Ekim’e kadar tüm bilgilerinizin ve fotoğrafınızın americanruyası.com’a eksiksiz olarak ulaşması gereklidir. Bu tarihten sonra yapılacak olan tüm başvurular bir sonraki çekilişe dahil edilecektir.

Yapılacak tüm çekilişler ABD’nin bu yıldan sonra da Green Card çekilişi düzenlemeye devam edeceği varsayılarak kabul edilmiştir. Bu tarihten önce yapılan ödemeler, ABD Green Card çekilişini iptal etse veya devam etmeme kararı alsa bile iade edilmeyecektir. 5 yıllık katılmış olsanız ya da 5 yıl içinde kazanmış olsanız bile ABD’nin herhangi bir iptalinde kullanıcı kesinlikle tarafımızdan bir hak talep edemez.

Tüm şartlar açıklayıcı olarak www.americanruyasi.com’da yayınlanmıştır. Bu servisin başlangıç tarihi; ödeme yaptığınız tarihtir. Bu ödemeyi yaptığınız gün tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Başvuru kabulü için gereken tüm şartlar sitemizde yayınlanmıştır.

    Green Card, Amerikan Vatandaşı olmak isteyen kişiler için verilmektedir. Green Card, ABD Vatandaşlığına geçiş sürecidir. Bu süreçte bir Amerikan Vatandaşı ile aynı haklara sahip olursunuz. Siz de Amerika hayalleriniz gerçekleştirmek istiyorsanız başvurunuzu hemen yapın!

    EPOSTA

    info@americanruyasi.com